Vše o Trance Music

Poznej svět Trance Music trošku jinak...

Transmission 2007

2.11. - datum, které měl ve svém kalendáři barevně zvýrazněné snad každý správný „trencař“.
Ano, přesně tento den se konala (téměř po roce) jedna z největších halových akcí s názvem Transmission. Pořádající agentura United Music, která měla na svědomí i letošní premiérovou a velmi vydařenou Sensation White, se rozhodla změnit prostory konání akce a místo předem avizované T-Mobile aréně, dala přednost mnohem luxusnější Sazka aréně.

Transmission 4, Praha My jsme s přáteli dorazili do Sazky kolem 22. hodiny a po velmi důkladné prohlídce Sazkabanány (security ve žlutém) jsme si šli odložit věci do šatny. Po pravdě řečeno, nebýt šipek ukazujících směr, tak bych se v labyrintu chodeb určitě ztratil. Milé překvapení na konci tunelu byla velmi prostorná a troufám si říct, že i dobře organizovaná šatna. Z hlavního sálu k nám doléhalo tlumené dunění beatů, právě hrajícího DJe Sana a my jsme se rozhodli „rozbít tábor“ na jedné z tribun, odkud byl krásný výhled na celé podium a tančící dav.

Po půl 11 se k Sanovi konečně přidala zpěvačka Jan Johnston a my si mohli vychutnat hity jako „I feel wonderful“, „Flash“ nebo „Perfect dream“. Její vystoupení bylo vážně dech beroucí, ale na můj vkus velmi krátké.  San svým hraním ani nepřekvapil a ani nezklamal. Jako rozjezd párty to bylo dostačující.

Transmission, Above & Beyond Ve 23:15 nám hluboký hlas oznámil, že dalším elementem bude voda a jeho zástupci Above and Beyond. Při prvních tónech písničky Shadow movement se celá hala zalila modrým světlem a z pódia vytryskly gejzíry vody. Above and Beyond začali pozvolna, ale postupem času jejich set nabíral na rychlosti. Nestačil jsem se divit, když jsem zaslechl van Dykovo New York City v setu těchto dvou djs. Chlapci vystřídali spoustu desek ze své produkce, namátkou jen Buzz, Cant sleep nebo Oceanic.  Taneční parket i přilehlé tribuny se již pěkně zaplnili tančícím davem a atmosféra byla naprosto báječná.

Transmission 4, Praha Vše bylo perfektně nachystáno pro nástup hlavní hvězdy večera – Ferry Corstena. Ten představoval ohnivý živel a pro všechny, kteří čekali, že začne svým hitem Fire, bylo zklamáním, že na rozjezd zahrál jen Firestarter od Prodig. Ferryho jsem měl již čest slyšet na první Transmission a jeho vystoupení tam mě nadchlo. A proto jsem byl zvědavý, co předvede. Podle očekávání nezklamal a s publikem si doslova dělal, co se mu zachtělo. Chvíli gradoval, chvíli zvolnil. Hity jako Beutiful nebo Brainbox nenechaly nikoho v davu chladným a kdo nezpíval, měl aspoň ruce nad hlavou.

Jeho set nás zcela vyčerpal a my jsme se raději odebrali do vnějšího prstence aspoň chvíli prohodit pár slov a sdělit si zážitky, proto jsem o celé vystoupení Vision Imposible přišel. Ale podle ohlasů na fórech a v diskuzích nebylo zrovna o co stát.

Transmission 4, Praha Po VJs nastoupil Christopher Lawrence, ale jeho set mě zrovna moc nenadchl. Christopher představoval vzduch a já se raději na vzduch odebral, takže jediné co jsem slyšel bylo Energy 52 – Café del mar.

V 5 hodin nastoupil za přehrávače Scot project, byl nám představen pátý element – my a začala smršt hard-trance.  Hodně tvrdý set, ve kterém Scot chvíli gradoval a chvíli uspával. Bylo zajímavé ho spolouchat, ale ještě zajímavější na něj tančit. Hity jako Beautiful day nebo Right here, right now v hard mixu nenechaly nikoho ze zbývajících návštěvníků v klidu a kdo měl síly, tančil jak o život.

S písní Beautiful day na rtech jsem se odebral k nejbližšímu východu a mohl jsem tak přivítat další nádherný den.

Transmission 4, Praha Nesmím zapomenout na vystoupení slovenské skupiny Argolla, která nás svými show provázela po celou noc. Oheň, vzduch, voda, zem – ke každému elementu měli připraveno vystoupení a vážně bylo na co koukat.

Párty Transmission hodnotím jako nejvydařenější párty v tomto roce. Přesun do Sazky celému konceptu jen prospěl. Organizace byla naprosto perfektní, nikde žádné velké fronty, lidí tak akorát. Velmi pestrý světelný park, ozvučení skvělé. United music nasadili pomyslnou laťku hodně vysoko a já jen doufám, že neusnou na vavřínech a v pořádání takovýchto skvělých akcí budou pokračovat i nadále.
zdroj: www.superdance.cz

 
© 2007 - 2008 4trance.nolimit.cz, Info4Net.ic.cz., všechna práva vyhrazena I edited by: maxwhite